HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Hakkımızda

BARANKAYA ZEMİN İNŞAAT, zemin ve temel mühendisliği alanında uzman ekip ve geniş makine parkı ile yüksek kalitede hizmet veren profesyonel bir şirkettir. Bugüne kadar sorumluluğunu üstlendiği otoyol, köprü, viyadük, deniz yapıları, endüstriyel yapılar, konutlar ve iş merkezlerinin zemin iyileştirme ve iksa işleri kapsamında derin kazı yapılması, kaya ve toprak şev stabilitesinin sağlanması, fore kazık, baret kazık, diyafram duvar, jet grout, derin zemin karıştırma, geçici/kalıcı ankraj, zemin çivisi, mini kazık, palplanş, taş kolon, kireç stabilizasyonu işlerinin projelendirilmesi ve uygulamasında faaliyet göstermiştir.

 

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet odaklı, ekonomik ve üst düzey teknik çözümleri ile BARANKAYA, Türkiye’nin her bölgesinde çalışmalarını sürdürmektedir. 1993’ten beri tamamladığı işlerle kazandığı sayısız tecrübe ve bilgi donanımının yanı sıra makine parkını teknolojik gelişmelere uygun olarak her geçen gün genişleterek ve uzman kadrosunu büyüterek faaliyetlerine devam etmektedir.

 

‘’Kalite Temelden Başlar’’ sloganını öncelikle şirket temeline yansıtmayı başarmış olan şirketimiz, uzman kadrosu, yüksek kalitedeki makine-ekipman parkı ve imalat kalitesine verdiği önemle her geçen gün daha da adından söz ettirir durumdadır.

 

Her biri BARANKAYA ailesinin bir ferdi haline gelen özverili çalışanlarını her daim en büyük sermayesi olarak gören şirketimiz sektöründe öncü konumdadır.

Katalog

Kataloğumuzu indirmek için tıklayınız